Ogłoszenia tylko na Beskidy

Jeśli szukasz odpowiedniego domku lub działki dla siebie, lub jeśli masz swoją do zaoferowania, zajrzyj do działu ofert na stronie. Ogłoszenia zawierają wyłącznie domki i działki znajdujące się w Beskidach. Zawężona kategoria pozwoli Ci otrzymać dokładnie to, czego szukasz.

Zobacz Dodaj

Ogłoszenia: działki w Beskidach

Poniżej znajdują się ogłoszenia sprzedaży i kupna działek miast powiatu Żywieckiego. Ogłoszenia zostały ułożone chronologicznie.

Ogłoszenie nr 1
Ogłoszenie - dzialki
Imię.........: Anita
Telefon.....: 534 750 007
E-mail: ekspertyzy@interia.eu
Miejscowość......: Rychwałd
Powierzchnia.....: 700 m2
Wymiary..........: 19m x 36m
Rodzaj działki...: Budowlana
Media............: wodociąg, prąd, kanalizacja
Wady.............: Brak
Dojazd...........: Asfaltowy, płaski - ostatnie kilka metrów droga utwardzona - dobrej jakości
Pobliże..........: Luźna zabudowa domów całorocznych, piękna roślinność i widoki
Cena.............: 49 000 PLN
Opis działki.....:
Do sprzedaży piękna działka w Rychwałdzie. Ok. 3 km od jeziora żywieckiego, 5 km od centrum Żywca. W przepięknym miejscu. Ciche, widokowe - z dobrym dojazdem. Luźna zabudowa. W pobliżu uregulowany i klimatyczny strumyk - brak możliwości wylania, gdyż działka jest powyżej strumyka. Tak więc jest to wspaniała i bezpieczna atrakcja. Wszystkie media są dostępne na działce. Działka jest atrakcyjna zarówno na zabudowę letniskową jak i budynek całoroczny. Posiadam 6 tego typu działek. W 2016 roku istnieje możliwość wyboru działki. Ewentualnej konfiguracji wymiarów. Wszystkie media zostaną podłączone. W tym roku można dokonać rezerwacji działki - w podanej promocyjnej cenie. W przyszłym roku cena działki będzie wyższa. W razie życzenia możliwość zabudowy działki domem całorocznym lub letniskowym. Współpracuję z najlepszą firmą budowlaną - specjalizującą się w budowie domów i domków szkieletowych oraz energooszczędnych i pasywnych. Pomogę w sprawnym i szybkim dopełnieniu wszelkich formalności związanych z pozwoleniami na budowę. Jeżeli szukasz ładnej działki, solidnego i ciepłego domku, chcesz szybko i bez problemów wybudować domek na mojej działce? Jeżeli tak, proszę o kontakt.
Ogłoszenie nr 2
Tutaj będzie wyświetlała się treść kolejnych ogłoszeń...

Polecamy

Domki Zarzecze

Apartamenty nad Jeziorem Żywieckim w Żywcu

tel. 666 649 966
www.domki-zarzecze.pl

Noclegi w Żywcu

Domki na godziny koło Żywca i Bielska - Białej

tel. 666 649 966
www.nocleg-zywiec.pl

© 2016 Domki w Beskidach | dobre.media